Экспертно

Захоплення бомбосховища забудовником: активістів не пускали в укриття (відео)

Мешканці Голосіївського району Києва звернулися до активістів громадських організацій з повідомленням про блокування бомбосховища забудовником ЖК «White Lines».

Директор будівельної компанії захопив земельну ділянку та заблокував вхід до бомбосховища
У Києві ексдиректора будівельної компанії підозрюють у блокуванні входу в бомбосховище Фото: Київська міська прокуратура

На місце події прибули активісти ВГО «Стоп корупції» та ГО «Спільна варта». Представник забудовника повідомив їм, що бомбосховище не перебуває у них на балансі. Втім, члени громадських організацій довго не могли туди потрапити у зв’язку з правилами безпеки. Зокрема, як їм повідомили, через те, що на ділянці здійснюється будівництво.

Об этом сообщает Руспрес

Врешті-решт, один із активістів підійшов до бомбосховища. Він повідомив, що вхід до нього захаращений, а всередину потрапити важко.

«Вхід у бомбосховище захаращений. Наявні проблеми з проходом та вільним доступом. Впритул ідуть будівельні роботи. Відстань між дверима до укриття та бетонною конструкцією ЖК складає десь 40 см. Чи можливо повністю відкрити ці двері – незрозуміло. Під питанням також лишається чи є там якісь запаси повітря», – повідомив правозахисник Олександр Омельченко.
Відповідні кадри опубліковано на ВГО «Стоп корупції» у Facebook.

Зазначимо, за даними прокуратури, земельна ділянка була самовільно захоплена забудовником. Ексдиректору будівельної компанії вже повідомлено про підозру.

Нагадаємо, раніше директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук повідомив, що у Києві наразі є майже 5 тисяч бомбосховищ, які люди можуть використати під час різних катастроф. Представники громадськості розпочали перевірки столичних бомбосховищ аби зрозуміти, в якому стані вони перебувають та чи є там умови, придатні для перебування людей.

Читати також:
Кличко: У разі нападу Росії на Україну головним столичним бомбосховищем стане метрополітен
Поділитись
Автор: Марина Супрун

Источник: Корупция Ру