Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Тема

Директор МВФ похвалила Зеленського за "антиколомойський" законі розповіла, коли Фонд ухвалить перший транш

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на пресслужбу глави держави.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Сторони обговорили ситуацію з пандемією коронавірусу у світі та в Україні.

"На жаль, статистика захворілих за день в Україні залишається ще досить високою, але водночас зростає кількість тих, хто одужав. Нині ми вже понад тиждень перебуваємо на плато захворюваності", – зауважив президент.

Крісталіна Георгієва привітала ухвалення закону щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності, зазначивши, що він захищає платників податків в Україні.

Вона повідомила, що затвердження Радою директорів МВФ першого траншу узгодженої програми stand-by на наступні 18 місяців відбудеться найближчим часом.

Співрозмовники погодилися, що перехід до програми stand-by значно полегшує виділення фінансової підтримки під час пандемії.

"Дякую за стабільне партнерство та конструктивний діалог. Радий, що затвердження Радою директорів Фонду програми співпраці з Україною відбудеться найближчим часом", – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаймо, уряд очікує, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) затвердить програму Stand-By на 5 млрд доларів на засіданні Ради директорів 5 червня. Перший транш очікується на наступний день.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/direktor-mvf-pokhvalila-zelenskogo-za-antikolomoyskiy-zakoni-rozpovila-koli-fond-ukhvalit-pershiy-transh-202005291168288”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ