Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу
Чому не варто порівнювати смертність від COVID-19 та сезонного грипу?

Тема

Чому не варто порівнювати смертність від COVID-19 та сезонного грипу?

Твердження: Коронавірус не є небезпечним для людини, статистика смертності у десятки разів менша за грип та інші віруси.

Об этом сообщает Преступная Россия


Джерело: У соціальній мережі Facebook активно поширюється допис, який містить постер із зображенням зв’язаної людини з написом "Нас тримають за ідіотів, яких легко обдурити!"


"Окрім гучної заяви про те, що "небезпека коронавірусу — брехня", автор публікації порівнює статистику смертності від коронавірусу та грипу, оперуючи хибними даними"Окрім гучної заяви про те, що "небезпека коронавірусу — брехня", автор публікації порівнює статистику смертності від коронавірусу та грипу, оперуючи хибними даними.


У коментарях з’являються думки на кшталт: "смертність від корони нуль".


У допису півтори тисячі поширень.


Спростування: За даними ВООЗ, 3,4% інфікованих коронавірусом помирають, а смертність від сезонного грипу становить менше 1%.


Тобто рівень смертності від коронавірусу приблизно на 2,5% вище, ніж від грипу.


Залежно від країн, цей показник суттєво відрізняється.


До прикладу, в Італії смертність від коронавірусу склала 11,9%, у Франції — 7%, а в Німеччині найкраще впорались з епідемією — їхній показник один з найнижчих у Європі, рівень смертності склав усього 1,2%. В Україні рівень смертності від коронавірусу не перевищив 3%.


Проект FAKEPALM розвінчує фейки про COVID-19. Якщо ти зауважив сумнівну інформацію про коронавірус чи карантин, надішли її за адресою [email protected]і ми обов’язково її перевіримо.


Джерело статті: “https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/05/27/7150456/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ