Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу
Чесний бізнес може не боятися перевірок – Нонна Багмет

Тема

Чесний бізнес може не боятися перевірок – Нонна Багмет

Державні ревізори-інспектори вже звикли, що їх зустрічають з тривогою в очах. Але підприємцям, які ведуть чесний бізнес, нема чого боятися перевірок податкової служби, вважає Нонна Багмет, в.о. начальниці ГУ ДПС у м. Києві.

Об этом сообщает Руспрес

"Стрес у зв’язку з ревізією є чисто психологічним явищем, на зразок страху студента перед іспитом. Однак сумлінний студент добре готується до іспиту і здає його на відмінно. Так само, бухгалтерам і менеджерам слід справлятися з ірраціональним страхом і не робити чогось, про що потім доведеться жалкувати, на зразок недопуску ревізорів чи перешкоджання їх роботі" – каже Нонна Багмет.

Керівниця столичної податкової навела дві причини, чому чесний бізнес може не боятися перевірок: "По-перше, перевірка чесного бізнесу тільки підтвердить відсутність порушень. Чого ж її боятися? По-друге, ДПС проводить перевірки лише тоді, коли бізнес веде ризиковану гру та перетинає червоні лінії. Приблизно одне зі ста підприємств береться на олівець для планової перевірки. А позапланові перевірки проводяться тільки за сигналами про порушення закону".

Нонна Багмет розповіла, що у січні 2020 року податківці провели більш ніж 500 перевірок. Серед порушень, які виявлялися ревізорами найчастіше: зарплати в конвертах, незаконна реалізація алкоголю та пального, порушення вимог закону щодо оприбуткування готівки та використання РРО.

Головне управління ДПС у м. Києві є територіальним органом Державної податкової служби України, що опікується наповненням державного та місцевих бюджетів. До складу управління входять 11 центрів обслуговування платників податків.

Нонна Багмет очолює управління з 2019 року. Раніше повідомлялося, що вона закликала киян повідомляти податківцям про тіньову зайнятість і пообіцяла реагувати на відповідні сигнали.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1582798432-chesniy-biznes-mozhe-ne-boyatisya-perevirok-nonna-bagmet.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ