Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу
Автори The Sinking City роблять гру про молодого Шерлока Холмса

Тема

Автори The Sinking City роблять гру про молодого Шерлока Холмса

В новій грі у Холмса з’явиться уявний друг.

Кадр з останньої гри студії про Шерлока — Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter / pinterest.com

Творці The Sinking City працюють над новою грою про Шерлока Холмса. Про це УНІАН повідомив інсайдер з української студії Frogwares.

За словами джерела, нова гра стане своєрідним перезапуском франшизи про пригоди відомого британського детектива. Сюжет гри буде розвиватися на рубежі XIX і XX століть, та розповість про ще молодого, 21-річного Шерлока Холмса.

Об этом сообщает http://viptrade.biz

Оскільки до знайомства з доктором Ватсоном ще далеко, то допомагати у розслідуваннях Холмсу буде його уявний друг. Бойова система і механіка розслідувань з The Sinking City отримає ряд поліпшень і перекочує в нову гру про Шерлока.

Гра вийде орієнтовно у 2021 році на ПК та консолях нового покоління. Видавати гру студія Frogwares буде своїми силами.

Нагадаємо, українська студія Frogwares, яка спеціалізувалася на створенні детективних квестів про Шерлока Холмса в минулому році заявила про конфлікт зі своїм колишнім видавцем Focus Home Interactive, який прибрав більшу частину її ігор з онлайн-магазинів. Останньою на даний момент грою від Frogwares став пригодницький екшн The Sinking City, заснований на творчості Говарда Філліпса Лавкрафта.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/games/10829015-avtori-the-sinking-city-roblyat-gru-pro-molodogo-sherloka-holmsa.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ