Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Тема

Системна підготовка - ДТЕК тестує тепломережу Ладижина

Гідравлічні випробування трубопроводів провели, тепер черга за заміною старих кранів на нові. Енергетики ДТЕК Ладижинська ТЕС готують міські магістралі до зими. До холодів планують завершити всі ремонти. Повідомляє прес-служба Ладижинської ТЕС.

Замінити та відремонтувати більше 700 метрів труби та встановити 27 сучасних кранів, це – найближчі плани енергетиків Ладижинської ТЕС. Так готують систему теплопостачання до холодів, аби місто не замерзло. Фахівці вже провели гідравлічні випробування магістральних і квартальних трубопроводів пробним тиском і деякі ремонти.
« Наші фахівці саме налагоджують роботу системи подачі тепла місту, а це – запорука того, що в оселях ладижинців цієї зими буде тепло, — розповів Ігор Снєгін директор ДТЕК Ладижинська ТЕС. — Ми вже замінили 400 метрів трубопроводів тепломережі різного діаметру. Провели профілактику допоміжного обладнання мережі. Це допоможе відпрацювати без зривів при різких перепадах температури».
Сьогодні в українській енергетиці склалась ситуація, коли ТЕС повинні замістити обсяги електроенергії, які мали б виробити інші генерації. Але навіть у режимі роботи з додатковим навантаженням, ДТЕК докладає максимум зусиль, щоб якісно та вчасно підготувати теплоелектростанції та теплові мережі до зими. Адже головне завдання всієї галузі, щоб в оселях українців стабільно були світло і тепло.


Джерело статті: “http://lada.fm/2019/09/18/sistemna-pdgotovka-dtek-testuye-teplomerezhu-ladizhina.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ