Тема дня

Медики підказали, яким чином можна позбутися розтягнень шкіри

Для боротьби з розтяжками лікарі рекомендують комплексний метод.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Bhub”, позбавитися від розтягнень шкіри можливо, якщо вчасно звернути увагу на проблему.


Лінійна атрофія шкіри (розтяжки, смуговидна атрофія шкіри, атрофодермія, striae distensae, striae gravidarum) – стан шкіри, яке останнім часом хвилює абсолютно всіх жінок і викликає у них безліч питань. Розтяжки можуть з’явитися в період вагітності, на тлі ожиріння, лікування кортикостероїдними препаратами, при гормональному дисбалансі, в тому числі у спортсменів на тлі прийому анаболічних гормонів.


Відзначимо, що розтяжки не являють абсолютно ніякого ризику для здоров’я і не ставлять під загрозу здатність організму до нормального функціонування. Розтяжки є суто косметичною проблемою, яка потребує відповідного догляду та часом навіть лікування.


Запобігти появі розтяжок не так-то просто, особливо якщо є вагомі причини: спадкова схильність, погана еластичність шкіри, коливання ваги, вагітність і ендокринні проблеми. Якщо дані нюанси все-таки існують, значить необхідно більш ретельно доглядати за шкірою грудей, живота і стегон.


Наукових даних про застосування ряду лікарських засобів, які б перешкоджали розвитку розтяжок практично немає. Ефективність більшості засобів, пропонованих на ринку, не завжди доведена. Але все ж для підтримки гідроліпідної мантії шкіри дерматокосметологи радять використовувати препарати на стику косметології та фармакології, тобто космецевтику.


Зазвичай такі креми, сироватки, масла містять рослинні компоненти, гіалуронову кислоту, комплекс вітамінів А, Е і С, а також колаген-еластиновий комплекс. Вагітним для профілактики розтяжок необхідно застосовувати креми і сироватки з 12-тижневого терміну і по третій місяць після пологів. Наносити препарати потрібно один раз в день на зони, які схильні до утворення розтяжок – молочні залози, живіт, бічні поверхні тіла і стегон. Після аплікації обов’язково зробіть легкий масаж цих зон.


Як і будь-який шрам, розтяжки постійні. Незважаючи на цей факт ми все-таки акцентуємо увагу на тому, що спеціальні засоби, професійний косметологічних догляд і лікування можуть зробити їх менш помітними. Пам’ятайте, що немає одного ідеального методу або засобу, які б працювали на всіх і для всіх однаково, все дуже індивідуально.


Магазинні сироватки, креми і масла від розтяжок не здатні позбавити від розтяжок. Жодна розтяжка не зникне від мигдального, кокосового і оливкового масла.


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що дерматологи розповіли, що таке пігментні плями, чому вони виникають, та як попередити та боротися із ними.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/19/medyky-pidkazaly-yakym-chynom-mozhna-pozbutysya-roztyagnen-shkiry/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ