Грузія цього тижня скасовує надзвичайний стан

Скандалы

Грузія цього тижня скасовує надзвичайний стан

Надзвичайні заходи діяли у Грузії з 21 березня — Грузія цього тижня скасовує надзвичайний стан
Надзвичайні заходи діяли у Грузії з 21 березня


Обмеження, в тому числі комендантська година, скасовуються з 23 травня

Об этом сообщает Компромат


Уряд Грузії вирішив не продовжувати надзвичайний стан та комендантську годину, запроваджені для стримування поширення пандемії коронавірусу.


Про це інформує Грузия Online.


«Режим надзвичайного стану у Грузії закінчується 23 травня. Декрет президента про оголошення надзвичайний стан діє до 22 травня включно», — йдеться у повідомленні.


Обмеження, в тому числі комендантська година, скасовуються з 23 травня.


Як заявив прем’єр-міністр Георгій Гахарія на сьогоднішньому засіданні уряду, уряд прийняв рішення не продовжувати режим надзвичайного стану, як і дію комендантської години.


За словами Гахарії, «виклики після цієї глобальної пандемії все гірші й гірші, але водночас ми зобов’язані повільно, але дуже обережно повертати країну до нормального темпу життя».


Надзвичайні заходи діяли у Грузії з 21 березня. Вони передбачали нічну комендантську годину та закриття частини підприємств, включно з багатьма магазинами, ресторанами та кафе.


Штраф за порушення правил надзвичайного стану і комендантської години становв три тисячі ларі (957 доларів) для фізичних осіб і 15 тисяч ларі для юридичних (майже 4,8 тисячі доларів).


Раніше повідомлялося, що Україна домовляється з Грузією про відновлення авіасполучення. Зокрема, Грузія готова відкрити свої кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів вже з 1 липня.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/gruziya-cogo-tizhnya-skasovuje-nadzvichayniy-stan-681689.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ