Скандалы

Держава повинна убезпечити споживача в азартній індустрії – експерт

Питання наповнення бюджету ніколи не повинні превалювати при регулюванні азартної індустрії. В першу чергу, політика азартних ігор допомагає запобігти та убезпечити споживача, а також допомогти запобігти можливості відмивання грошей.

Про це заявив один з провідних європейських фахівців в питаннях правового регулювання грального бізнесу Філіп Флеммінк, повідомляє " Апостроф".

Держава повинна убезпечити споживача в азартній індустрії – експерт

На запрошення експертів Українського інституту майбутнього, Філіп Флеммінк прибув з візитом до Києва, виступивши 25 листопада запрошеним експертом на засіданні робочої групи відразу чотирьох комітетів — податкового, правоохоронного, бюджетного та економічного.

"Навіть, якщо сама політика була спрямована на наповнення бюджету, в кінцевому результаті вона не повинна зводитися лише до отримання якихось дивідендів. Деякі вважають, що зараз ми приймемо закон, потім систему, потім ліцензії, потім подивимося, як це буде працювати. Так не буде працювати. Ви не побудуєте дах без опори. Якщо система буде встановлена ​​без основи, потім нічого не виправити. Вона просто буде працювати корупційним чином, і нічого з нею не зробити", — заявив Флеммінк.

Також, за словами експерта, повинна бути розроблена система боротьби з нелегальними операторами.

"Для цього необхідно налагодити співпрацю з інтернет-провайдерами, банківськими системами, які допоможуть розкривати, при необхідності, нелегальні операції. У тій же Бельгії, наприклад, у контролюючого органу є договір з інтернет-провайдером, за яким у разі виявлення нелегальної активності, провайдер за запитом блокує сайт компанії (без судового рішення)", — повідомив він.

Раніше економічний експерт Борис Кушнірук заявив, що урядовий проект закону про державне регулювання азартних ігор — дуже неякісний документ, який не тільки був підготовлений поспіхом, але ще і носить лобістський характер.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/derzhava-povinna-ubezpechiti-spozhivacha-v-azartnij-industrii-ekspert.htm”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ