Скандалы

Лікарі розповіли, які шкідливі звички позбавляють вас молодості

Наші шкідливі звички впливають на наш організм в цілому, відображаються на зовнішності, а в деяких випадках навіть позбавляють молодості. Лікарі розповіли, які звички здатні додати нам 10 років.


Loading...


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.


Спеціалісти назвали шкідливі звички впливають на наш вигляд та молодість.


Так розмови по телефону вивівши голову вбік негативно відіб’ється на вашій зовнішності. Це пов’язано з тим, що коли телефон зажимається між вухом та плечем відбувається порушення кровотоку на обличчі та шиї. Утворюються складки та заломи. Якщо дуже часто розмовляти, щока до якої найчастіше прижимається телефон стає пастозною та шкіра починає сунутись.


До негативних наслідків призводить і глядіння в екран протягом тривалого часу. Це пов’язано з тим, що коли ми багато часу проводимо за читанням з екрану монітору, наше тіло приймає неприродню позу. Голова опущена до низу. В результаті такого тривалого сидіння на обличчі та шиї виникають набряки.


Не можна ігнорувати використання окулярів. Особливо ця порада стосується жінок за 40 років. Вони молодять, маскують недоліки обличчя, захищають очі, допомагають у профілактиці зморшок в області лобу.


Жувати слід на обох сторонах щелепи. Якщо ігнорувати цю пораду може статися прекос обличчя, яке вигляд обличчя робить значно старішим.


Нагадаймо, сімейні суперечки можуть викликати дуже вагомі проблеми зі здоров’ям.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

[fbcomments width="100%" count="off" num="5" countmsg="wonderful comments!"]

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/09/10/likari-rozpovily-yaki-shkidlyvi-zvychky-pozbavlyayut-vas-molodosti/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ