Резонанс

Нові зображення MIUI 11: будильник стане зручнішим, калькулятор – функціональнішим

Але кардинальних змін немає.

Поки Xiaomi продовжує зберігати офіційне мовчання щодо нововведень MIUI 11, інсайдер Мукул Шарма (Mukul Sharma) продовжує публікувати в Twitter зображення інтерфейсу і його нових фішок. На цей раз пропонується помилуватися на підретушовані будильник і новий калькулятор.

Будильник MIUI 11 відрізняється від будильника MIUI 10 новими значками в нижній панелі вкладки таймера і іншим виконанням віртуальної кнопки додавання нового будильника: якщо в MIUI 10 вона зрушена вправо і маленька, то в MIUI 11 вона велика і розташована по центру. Очевидно, потрапляти пальцем по варіанту клавіші MIUI 11 явно зручніше.

На відміну від будильника, в калькуляторі більше нового. По-перше, клавіші зверху і справа операцій акцентовані помаранчевим, в той час як в MIUI 10 вони сірі і, відповідно, не такі контрастні. По-друге, інакше виглядає вкладка конвертера, а вкладка фінансів додала в своїх можливостях.

Також інсайдер продемонстрував, як напівпрозорий калькулятор можна буде винести на робочий стіл.

На цьому поки нові подробиці закінчуються. Нагадаймо, офіційна прем’єра MIUI 11 має відбутися 24 вересня.Джерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/103553”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ