Новости

Російський лижник зробив мерзенний вчинок на етапі Кубка світу і поніс заслужене покарання: відео

Збірну Росії з лижних гонок дискваліфікували з естафети на етапі Кубка світу в Лахті (Фінляндія) через вчинок Олександра Большунова.

Об этом сообщает Устинов троллит


Большунов на фініші перегонів вдарив палицею фіна Йокі Мякі, який випередив його в боротьбі за золоту медаль. Росіянин на цьому не заспокоївся і після перетину фінішної межі навмисно врізався в групу фінських лижників, які святкували перемогу. Через вчинок Большунова збірна Росії була позбавлена срібної нагороди.


У Росії вчинок Большунова підтримали, звинувативши у всьому фінів.


"У фіна зліва була доріжка, але він чомусь почав зміщення в бік Сашка. Раніше було набагато справедливіше: коли зайшов у ворота, не можна перетинати шлях. І зараз перше торкання було фіна, він наїхав на лижі Саші. Якщо їм не відповідати, то вони Росію будуть принижувати. Це все на емоціях було, я його прекрасно розумію, нічого страшного. Як на мене це негідники — типу він не бачив і зміщувався. Він просто нахабно Сашу прибирав з лижні і виганяв в рекламні щити. По відео видно, що Саша його перший не торкався. Я на боці сина, може, навіть хлеще вчинив би", — сказав батько Большунова Олександр-старший в інтерв’ю "Р-Спорт".Раніше повідомлялося, що російська лижниця Юлія Белорукова навмисне вдарила палицею суперницю під час спринтерської гонки на Кубку світу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2021-01-24/rossiyskiy-lyijnik-sovershil-merzkiy-postupok-na-etape-kubka-mira-i-pones-zaslujennoe-nakazanie-video/221083”

Похожие материалы (по тегу)

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ