Новости

Астрологи назвали знаки Зодіаку, під якими народжуються міліардери

Астрологи підрахували, серед представників яких знаків Зодіаку найчастіше зустрічаються дуже багаті люди. Як виявилося, таких знаків всього шість.

Об этом сообщает Устав Груп


Про це пише Horoscopes.rambler.


Діва


Діви — один з найбагатших знаків Зодіаку. Відомо, що 12% людей, які народилися під цим знаком Зодіаку, входять в список доларових мільярдерів. Вони домоглися свого багатства за допомогою працьовитості, комунікабельності і чарівності.


Овен і Водолій


Овнів і Водоліїв серед найбагатших людей світу 8%. Астрологи кажуть, що Водолії запросто можуть заробити величезну кількість грошових коштів, а все завдяки широкому кругозору і дружелюбності. Через любов до свободи вони часто бувають звільнені від сімейних уз, їх ніщо не може відвернути від заробітку. Овни роблять упор на наполегливість. Вони всього можуть домогтися самі за допомогою своєї працьовитості. В арсеналі таких людей завжди знайдеться хитрість і спритність.


Риби


Дуже часто в список мільярдерів потрапляють Риби. За словами експертів, вони відрізняються наполегливістю і впертістю. Такі люди запросто можуть зробити величезні статки, для цього їм знадобиться лише кмітливість, яка в підсумку приведе їх до успіху. Представники цього знака зодіаку володіють неймовірною інтуїцією, вони переслідують успіх, як мисливці видобуток.


Стрільці


Стрільці можуть заробляти величезну кількість грошей за допомогою розуму і егоїзму. Вони не відчувають моральних страждань, і завжди не проти переступити норми і порушити чужі кордони. Астрологи відзначили, що Стрільці дуже імпульсивні.


Козеріг


Козероги — дуже працьовиті, вони завжди думають на кілька кроків вперед. Ці люди рвуться до фінансової свободи. Найчастіше Козероги дотримуються суворого плану, якому не можуть перешкодити чужі інтереси.


Як повідомляв "Апостроф", відомий парапсихолог Вольф Мессінг назвав Терези найбільш страшним знаком Зодіаку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-01-23/astrologi-nazvali-znaki-zodiaka-pod-kotorymi-rozhdayutsya-milliardery/221026”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ