Новости

Хокеїстам НХЛ заборонили грати в карти в літаку

Національна хокейна ліга (НХЛ) розробила строгий санітарний протокол для гравців ліги. Зокрема, хокеїстам заборонено грати в карти під час чартерних перельотів, що для багатьох було улюбленою розвагою, повідомляє Montreal Gazette.

Об этом сообщает Устав Груп


"Я дійсно сумую за картами і розлюченим обличчям Татара (Томаш Татар, словацький хокеїст, крайній нападник "Монреаля", — LB.ua) після поразок", — зазначив нападник "Канадієнс" Брендан Галлагер.


У нинішньому сезоні НХЛ ввела безліч нових правил, пов’язаних з пандемією коронавірусу. Одне з них: не можна запрошувати в готельний номер гостей, це стосується і партнерів по команді.


Зокрема, за порушення цього правила Ліга виписала 100 тис. дол. штрафу "Вашингтону Кепіталс" і дискваліфікувала на кілька ігор його російських хокеїстів Олександра Овечкіна, Євгена Кузнєцова, Дмитра Орлова та Іллю Самсонова, оскільки вони перебували в одному готельному номері без масок.


NHL fines Washington Capitals $100,000 for violating COVID Protocols. https://t.co/yuw4d886OL pic.twitter.com/1ZgPbpazwa

— NHL Public Relations (@PR_NHL) January 20, 2021


Джерело статті: “https://lb.ua/sport/2021/01/22/475889_hokeistam_nhl_zaboronili_grati.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ