ВООЗ розгляне питання про введення паспортів вакцинації для мандрівників

Новости

ВООЗ розгляне питання про введення паспортів вакцинації для мандрівниківПитання про введення паспортів вакцинації для мандрівників знаходиться на розгляді Всесвітньої організації охорони здоров’я. Дане питання буде розглянуто на засіданні надзвичайного комітету ВООЗ.

Об этом сообщает Редакция news


Про це заявив старший фахівець відділу імунізації Європейського бюро ВООЗ Олег Бенеш під час пресконференції, – РБК.


“З появою ефективних та безпечних вакцин проти коронавірусної інфекції ВООЗ вивчає питання і проблеми, пов’язані з вакцинацією міжнародних мандрівників. Хотілося б нагадати, що використання міжнародного сертифіката вакцинації є питанням, які регулюються міжнародними медико-санітарними правилами”, – заявили у ВООЗ.


Нагадаємо, раніше глава Європейського бюро ВООЗ Ханс Клюге заявив про необхідність мати якісь документи про людей, які були вакциновані проти коронавірусу. При цьому ВООЗ виступає проти введення імунних паспортів.


Також повідомлялося, що у ВООЗ розглядають можливість введення електронних сертифікатів про вакцинацію від COVID.


Зазначимо, Україна розглядає питання щодо впровадження свідоцтва про проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби, деякі країни вже скористалися такою можливістю. Про це заявив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/vooz-rozghliane-pytannia-pro-vvedennia-pasportiv-vaktsynatsii-dlia-mandrivnykiv/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ