СБУ викрила схему мінімізації податкових платежів на Херсонщині (Фото)

Новости

СБУ викрила схему мінімізації податкових платежів на Херсонщині (Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні


СБУ зафіксувала схему мінімізації податкових платежів у Херсонській області. Йдеться про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Об этом сообщает РуссианГейт

Держбюджет не отримав 8 мільйонів гривень. Про це 3 грудня повідомила пресслужба відомства.

Представник місцевої комерційної структури вирішив налагодити механізм мінімізації платежів. Він постачав продукцію фірмам у різні регіони. Згодом товари надходили до мереж оптової та роздрібної торгівлі.

За перше півріччя 2020 року діяльність фігурантів вплинула на надходження до державного бюджету. Правоохоронці порушили кримінальне провадження та встановлюють осіб, які можуть бути причетні до організації схеми у інших регіонах.

Проведені обшуки у транспортних засобах фігурантів та за їхнім місцем проживання. Вилучена спеціалізована техніка та комп’ютери.

Раніше ASPI news повідомляло, що керівника столичної митниці викрили в організації корупційної схеми. Також правоохоронці вилучили морепродуктів на десятки мільйонів гривень у Харкові та Дніпрі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/sbu-vikrila-skhemu-minimizacii-podatkovikh-platezhiv-na-khersonschini-foto”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ