Новости

З початку року 17 росіян визнали біженцями в Україні

З початку року Державна міграційна служба України визнала біженцями 17 громадян Росії. Про це інформує «Радіо Свобода» з посиланням на дані, надані Державної міграційної служби України (ДМС).

Об этом сообщает Компромат СНГ

«У перші дев’ять місяців 2020 року Державна міграційна служба України визнала біженцями 17 громадян Росії... Ще 20 росіян визнали такими, які потребують додаткового захисту», – повідомили у відомстві.

Зазначається, що при цьому, за даними ДМС, впродовж усього 2019 року міграційна служба визнала біженцями дев’ятьох росіян, ще 19 – особами, які потребують додаткового захисту.

Відповідно до Закону України, біженець – це «особа, яка не є громадянином України і внаслідок обґрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань перебуває за межами країни своєї громадянської належності та не може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися цим захистом внаслідок таких побоювань...».

До слова, нещодавно стало відомо, що іноземці, які є громадянами країн із безвізовим порядком в’їзду в Україну і перебувають в державі на законних підставах, матимуть право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України у зв’язку із зміною мети в’їзду.Джерело статті: “https://zaxid.net/z_pochatku_roku_17_rosiyan_viznali_bizhentsyami_v_ukrayini_n1509218”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ