Новости

Слідом за Сімферополем. На півдні окупованого Криму перейшли на режим економії води

На Південному березі окупованого Росією Криму з наступного тижня почнуть обмежувати водопостачання.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиПершими на режим економії води перевели курортну Алушту, Партеніт і Малий Маяк, повідомила голова окупаційної адміністрації Алушти Галина Огнєва.


Обмеження вводяться з 23 вересня, в нічний час з 23:00 до 05:00 в системі водопроводу буде знижено тиск.


Читайте також:
Качають воду до Сімферополя. У Криму російські військові перекрили річку греблею, активісти попереджають про небезпеку


«Вода, буде, але йти вона буде під низьким тиском. Це тимчасовий захід, але він допоможе заощадити і не допустити ситуації повної відсутності води», — написала вона в Facebook.


За словами представниці окупаційної влади, води в Ізобільненському водосховищі вистачить до грудня 2020 року, а обмежувальні заходи допоможуть розтягнути цей об’єм до квітня 2021 року.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=816619855569952&id=100016658357378


Нагадаємо, що в серпні через посуху і обміління водойм в Сімферополі і 39 найближчих населених пунктах почали поетапно обмежувати подачу води.


До 2014 року близько 85% потреб Криму в водопостачанні забезпечував Північно-Кримський канал, вода по якому йшла з материкової частини України, проте після окупації півострова російськими військами канал перекрили.


У 2019 році Крим вступив у черговий маловодний період, який трапляється приблизно раз на сім років. Через обміління водойм окупаційна влада порушила питання про відновлення урядом України постачання води в Крим. Вони апелюють до гуманітарної катастрофи, проте насправді дефіцит води, в першу чергу, відчувають російські війська і військові бази, а не населення півострова.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/voda-v-krim-v-alushti-obmezhuyut-podachu-vodi-novini-ukrajini-50112976.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ