Новости

Хіти тижня. "Вона тепер моя героїня": Омонівці в Білорусі спробували затримати пенсіонерку з прапором, але не вийшло (відео)

Люди захоплюються сміливістю пенсіонерки, яка відстояла своє право на звичайну "прогулянку".

Жителі Білорусі, учасники масових акцій і ті, хто спостерігає за подіями в країні здалеку, знайшли нову героїню протестного руху. Нею стала літня жінка, яка вийшла на вулиці Мінська з біло-червоно-білим прапором і прославилася в соцмережах, позаяк не дозволила омонівцям затримати себе, повідомляють

Об этом сообщает RuGate

Відео пригоди за участю жінки лише в Твіттер зібрало понад 200 тис. переглядів, тисячі репоста і коментарів. Люди захоплюються сміливістю пенсіонерки, яка відстояла своє право на звичайну "прогулянку".

"Вона тепер моя героїня", — написала в соцмережі користувачка з ніком Кім Джоана. На відео також можна помітити, як один з омонівців намагається схопити жінку за руки, але і це виявляється йому не під силу. Очевидці відреагували на сміливіть жінки оплесками.

Она теперь моя героиня pic.twitter.com/asRCGGlPfa
— Ким Джоана (@KimJoanax) August 11, 2020

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-vona-teper-moia-heroinia-omonivtsi-v-bilorusi-sprobuvaly-zatrymaty-pensionerku-z-praporom-ale-ne-vyishlo-video-340182.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ