Під час пологів ніхто не вийшов: У Вінниці жінці довелося народжувати під дверима закритого на карантин пологового будинку

Новости

Під час пологів ніхто не вийшов: У Вінниці жінці довелося народжувати під дверима закритого на карантин пологового будинку

Жінці довелося лягти на стіл і народжувати прямо перед відділенням.

У Вінниці сталася шокуюча історія з вагітною жінкою. Так, місцевій жительці Олені довелося народжувати дитину під пологовим будинком №1 через відсутність лікарів. Самі пологи прийняв чоловік вагітної. Про цю історію Олена розповіла блогерці Аліні Шаманській, повідомляють із посиланням на Vinnytsianews.

Об этом сообщает FIB

«Почалися перейми... Ми взяли сумки і були готові. Поїхали в пологовий будинок спокійно і цілеспрямовано. Чоловік вивантажив сумки і поставив на стіл, який стояв при вході. Я дзвоню, стукаю і ніхто не відповідає... Я кажу чоловікові: вже все, вже сильно прихоплює», — розповіла Олена.

Потім чоловік побіг у гінекологічне відділення. Після тривалих дзвінків і стукоту через двері у нього запитали, чого він хоче. На його фразу «у мене народжує дружина» йому відповіли, що пологовий будинок закритий на дезінфекцію в зв’язку з коронавірусом вже кілька днів.

До слова, до вагітної під час переймів і пологів так і ніхто не вийшов. Жінці довелося лягти на стіл і народжувати прямо перед пологовим відділенням, який виявився дуже доречним на вулиці. «Я кричу: люди, я народжую... Сказала чоловікові, щоб приймав пологи, які були стрімкими... Вийшла голова, перейми йдуть, але дитина не виходить. Ця дитина вже червоніла, синіла і чорніла. Чоловік бере за плече і дістав цю дитину. Але якби він розгубився, то дитини б уже не було», — розповіла мама.

Медсестри з гінекологічного відділення вже вийшли тоді, коли Олена народила. Вони навіть не поцікавилися, як пройшли пологи у мами. І весь час повторювали: «Чого ви сюди приїхали? Тут же закрито». Однак вагітна не отримувала ніяких повідомлень про закриття пологового будинку.

«Вони переклали мене через 10 хвилин на каталку. Не могли відкрити двері і збагнути, куди мене везти. Навіть просили чоловіка вирвати замок в пологову кімнату», — говорить Олена. До слова, Олена так і не подзвонила своєму лікареві, щоб розібратися в ситуації. «Дитина здорова і це найголовніше. Ми вже не хочемо ніяких розбирань», — пояснила жінка.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/pid-chas-polohiv-nikhto-ne-vyishov-u-vinnytsi-zhintsi-dovelosia-narodzhuvaty-pid-dveryma-zakrytoho-na-karantyn-polohovoho-budynku-335540.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ