Новости

Два пасажирські потяги зіткнулися у Чехії, є жертви

У Чехії в результаті зіткнення двох пасажирських потягів є загиблі та близько трьох десятків поранених, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает DEDALАварія сталася близько третьої дня за місцевим часом у районі села Пернінк неподалік від Карлових Вар. Потяги зіткнулися на одній залізничній колії.


“За попередніми даними, на місці є велика кількість постраждалих. Рух на лінії перервано. Залізнична інспекція буде розслідувати причини і обставини надзвичайної ситуації”, – розповів представник залізничної інспекції Мартін Драпал.


Інформація про жертви різниться. Чеське телебачення з посиланням на рятувальників заявило, що щонайменше 3 людини загинули. Представник об’єднаного корпусу рятувальників і пожежників Мартін Касал підтвердив 2 загиблих.


За попередньою інформацією, постраждали близько 30 осіб, дехто серйозно. Вертоліт швидкої допомоги відправили на місце події.


У лікарні в Карлових Варах був оголошений так званий травматологічний план, який вводять в разі надзвичайних подій, коли очікується велика кількість постраждалих.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/dva-pasazhyrski-potyagy-zitknulysya-u-chehiyi-ye-zhertvy.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ