Новости

Начальник поліції Києва захворів на Covid-19

У начальника поліції Києва Андрія Крищенка діагностували коронавірус Covid-19, крім нього захворіли ще двоє поліцейських та один курсант.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.Loading...

“Так, сьогодні позитивний діагноз на коронавірус підтвердився у трьох поліцейських та одного курсанта … В тому числі діагноз Covid-19 сьогодні встановлений, заступнику Голови Національної поліції України – начальнику поліції Києва Андрію Крищенку”, – йдеться у публікації.

Геращенко додав, що стан здоров’я Крищенка є задовільним. Він продовжує виконувати свої обов’язки дистанційно.

“Поліцейські встановили коло осіб, які контактували протягом інкубаційного періоду із хворим. Усі вони проінформовані про потенційний ризик захворювання та знаходяться на самоізоляції. Приміщення столичного главку належним чином продезінфіковані”, – додав Геращенко.

Він наголосив, що Крищенко інфікувався в Україні. Ані він, він члени його родини протягом останнього місяця за кордоном не перебували.

Начальник поліції Києва захворів на Covid-19

Раніше британський прем’єр Борис Джонсон повідомив, що заразився коронавірусом Covid-19. У нього з’явилися симптоми коронавірусу, включаючи температуру і кашель. За порадою лікаря Борис Джонсон здав тест на Covid-19, який виявився позитивним.

Крім того, німецькі ЗМІ повідомляють про те, що соліст Rammstein Тілль Ліндеманн госпіталізований в Берліні з коронавірусом. Він перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/27/nachalnyk-politsiyi-kyyeva-zahvoriv-na-covid-19/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ