Новости

На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці

У мережі розгорівся гучний скандал через показ російського шоу на одному з українських каналів.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію АпострофLoading...

“Це промосковський 112 канал. Сьогодні. В Незалежній Україні. З логотипами федерального каналу держави-агресора “Росія”. На каналі особи, прямо підтримували агресію РФ проти України. Програми, які заборонені законодавством України”, – написав на своїй Facebook-сторінці політолог Андрій Смолій.

За його словами, “це вже не зневага – це пряма демонстрація, де країна, куди вона рухається, і де ми всі скоро будемо з такими підходами”.

На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці

“Московські агенти в Україні втратили грунт під ногами. Вони вже прямо топчуться по Україні, по Героям, по Небесній Сотні, по кожному з нас. Ще пару підписаних документів в Мінську, і будемо там. За паребриком”, – підкреслив Смолій.

У мережі з’явилися коментарі ефіру.

На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці На українському телеканалі показали російське шоу: скандальні подробиці

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні розгорівся скандал навколо нового державного телеканалу для тимчасово окупованих територій, який повинні запустити на базі каналу іномовлення України UATV, звідти масово звільняються люди.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/23/na-ukrayinskomu-telekanali-pokazaly-rosijske-shou-skandalni-podrobytsi/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ