Бразильський стадіон перетворять на лікарню через Covid-19

Новости

Бразильський стадіон перетворять на лікарню через Covid-19


Бразильський стадіон "Пакаембу", що в Сан-Паулу, перетворять у відкриту лікарню. Там згодом прийматимуть інфікованих коронавірусом. Про це повідомляє ABC 14 News.

Об этом сообщает Преступная Россия

Планується, що на стадіоні, загальна кількість місць на якому дорівнює 45 тис., буде розміщено 200 лікарняних ліжок. На це, за попередніми підрахунками, піде 10 днів.

Відомо, що стадіон розміщений біля лікарень в тому мегаполісі Бразилії, який вважають найбільш постраждалим через розповсюдження хвороби.

Зазначається, що напередодні клуби погодилися надати в розпорядження лікарням та іншим медичним установам усі арени, які використовувалися на Чемпіонаті світу з футболу 2014 року.

Наразі у Бразилії зафіксовано 1900 випадків інфікування та зареєстровано 34 летальні випадки.

Нагадаємо, заяви президента Бразилії Жаїра Болсонару викликали нічні протести по всій країні. Його суперечливі твердження щодо ситуації з коронавірусом в Бразилії викликали гнів громадян, спричинили п’ять нічних протестів та різке падіння рейтингу президента.

З початку протестних акцій у Бразилії, громадяни вимагають відставку Жаїра Болсонару з посту президента. Главу держави звинувачують в невчасної реакції на епідемію. Відомо, що спочатку Болсонару називав вірус "фантазією", а влада країни не подбала про скасування масових заходів.

Через наслідки епідемії бразильський реал рекордно впав стосовно долара США, на 10% звалився головний індекс Фондової Біржі Сан-Паулу, величезні збитки понесла авіакомпанія ABEAR.

Бразилія дійсно довго ігнорувала розповсюдження по світу епідемії коронавірусу. Міністр охорони здоров’я Енріке Мандетта назвав спалах захворювання в Китаї "недостатньою причиною" для скасування карнавалу в Ріо-де-Жанейро. Пізніше хворобу підозрювали навіть у президента Бразилії, після того як захворів його прес-секретар, який зустрічався з президентом США Дональдом Трампом. Болсонару не вірив, що міг заразитися, але змушений був пройти тест, який не підтвердив захворювання.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/brazilskiy-stadion-peretvoryat-na-likarnyu-cherez-covid-19-342506_.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ