Новости

У зірки “Іронії долі” діагностували рак: трагічні новини

Знаменита радянська актриса польського походження Барбара Брильська, зірка культового фільму “Іронія долі, або З легким паром!” бореться з онкологічним захворюванням.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “СтарХит“, у 78-річної зірки лікарі діагностували рак язика. При цьому про свій діагноз артистка вважає за краще не поширюватися.


“Ну і що? Не буду говорити про нього. Нехай краще шанувальники побажають мені здоров’я! Лікарі кажуть, все буде добре. Тільки треба час”, – сказала Брильська.


Зірка кіно проживає у Варшаві. Одне з улюблених місць Барбари – дача в Гульчево, яка знаходиться в 80 кілометрах від столиці Польщі. Актриса обожнює проводити час на природі.


Не обійшли стороною пані Брильську і новини про коронавирус, епідемія змусила її ще сильніше берегти своє здоров’я.


“Я з дому не виходжу, – продовжує актриса. – Всі сидять там, тим більше люди старшого покоління. Як проходять дні? Приїжджає син Людвіг, допомагає в сімейних справах, я ж займаюся кішкою. Мені дуже подобається сільське життя. Тут я не фарбуюся і ходжу, як хіпі. Мені більшого не треба”.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:


Лікарі розповіли, як вітамін B12 допомагає боротися з раком.


Рак можна діагностувати на ранніх стадіях, що значно підвищує шанси на одужання, для цього треба бути уважним до свого організму.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/23/u-zirky-ironiyi-doli-diagnostuvaly-rak-tragichni-novyny/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ