Путін відбере у Медведєва партію і перейменує її – ЗМІ

Новости

Путін відбере у Медведєва партію і перейменує її – ЗМІ

Перед парламентськими виборами в Росії в 2021 році президентська партія "Единая Россия" буде об’єднана з Загальноросійським народним фронтом, а колишнього прем’єр-міністра Дмитра Медведєва приберуть із посади керівника.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Планується, що замість нього оберуть трьох нових співголів. Про це з посиланням на джерела, близькі до адміністрації президента і уряду, а також кілька співрозмовників в "Единой России" пише "Медуза".

Так, "єдиноросам" хочуть поміняти статут, назву і структуру управління партією, щоб підняти рейтинг, який обвалився. Всі зміни нібито проведуть вже до вересня 2020 року.

Путін відбере у Медведєва партію і перейменує її

Путін відбере у Медведєва партію і перейменує її

Також назвали майбутніх лідерів партії, які повинні замінити Медведєва. Найімовірніше, ними стануть віцеспікер Держдуми Олексій Гордєєв, гендиректор агентства стратегічних ініціатив Світлана Чупшева і хтось "із представників молоді".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Путін заявив, що його "тандем із Медведєвим" не розпався, просто останній нібито вирішив змінити рід діяльності.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/putin-vidbere-u-medvedeva-partiyu-i-perejmenue-ii-zmi.htm”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ