За порно з політиками: у Франції заарештували скандального російського художника

Новости

За порно з політиками: у Франції заарештували скандального російського художника

У Парижі було затримано одіозного російського художника Петра Павленського. Причиною арешту стало опубліковане їм в Інтернеті інтимне відео, імовірно з кандидатом в мери Парижа.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє агентство AFP. Раніше в агентстві заявляли, що художник був затриманий у справі про "заподіяння шкоди в складі банди небезпечним способом" – 31 грудня Павленський нібито погрожував ножем гостям на новорічній вечірці.

Петро Павленський

Петро Павленський

AFP

Петро Павленський прославився у Франції тим, що опублікував в мережі відео інтимного змісту, імовірно за участю Бенджамена Гриво, який балотувався на пост мера французької столиці. В результаті скандалу Гриво був змушений зняти свою кандидатуру і звинуватити Павленського у вторгненні в приватне життя.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Петро Павленський вперше прославився скандальною акцією, в рамках якої він прибив свої геніталії до бруківці на Красній площі.


  • Пізніше художник влаштував ще один гучний перформанс – підпалив двері, що ведуть до будівлі головного управління ФСБ в Москві.


  • У 2017 році Павленський втік до Франції і отримав там політичний притулок.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/porno-z-politikami.htm”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ