Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Соцсети

Окупанти в Криму здивували абсурдною заявою про поїздки "на материк"

Окупаційні "влади" Керчі рекомендували жителям міста поки відмовитися від поїздок на материкову частину України, а при перетині адмінграніци між Кримом і Херсонською областю вести себе "гранично обережними".

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це пишуть на сайтах, підконтрольних окупантам.


Вони стверджують, що Держприкордонною службою України ведеться контроль за виконанням громадянами судових рішень, які винесені стосовно них українськими судами і передбачали обмеження виїзду за кордон.


"З грудня 2019 зазначеним особам заборонений виїзд до Криму з території України з метою припинення спроб укриття на території (сусідній з Кримом — КР) Росії. Під контрольовану категорію потрапляють в тому числі жителі Криму, які мають підтверджену в судовому порядку заборгованість по виплаті аліментів і кредитним зобов’язаннями перед банками", — пишуть окупанти.


У Держприкордонслужбі України поки не коментували цю заяву російської "влади" Керчі.


Нагадаємо, що про собий статус окупованих регіонів Донецької і Луганської областей не будуть прописувати в Конституції України.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-15/okkupantyi-v-kryimu-udivili-absurdnyim-zayavleniem-o-poezdkah-na-materik/188451”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ