Новости

Кейт Міддлтон з королевою відсвяткує Різдво по-особливому

Кейт Міддлтон з королевою відсвяткує Різдво по-особливому

Представники британської монаршої родини новорічно-різдвяні свята відзначать у резиденції Сандринхем. Єлизавета II влаштовує для своїх близьких веселу вечірку.

Можливо хтось вважає, що Різдво в королівській сім’ї проходить нудно і одноманітно? Саме час розвіяти сумніви. Адже монархи теж вміють веселитись. У Сандринхеме численних нащадків Єлизавети II і принца Філіпа чекає бурхливий веселощів і "дуже міцні коктейлі", змішані герцогом Единбурзьким (принц Філіп).

Як святкують представники королівської родини розповіли в документальному фільмі "Сандринхем: Різдво з королевою" (Sandringham: The Queen at Christmas). Родичі грають в настільні ігри та шаради. Принц Ендрю якось зізнався, що їх майстерність у "Монополії" дійшло до такого рівня, що їм довелося відмовитися від цієї гри через запеклих сутичок.


Королівські особи мають новорічно-різдвяну традицію. Вони прибувають в маєток Норфолк у напередодні Різдва. Принц Філіп починає святкування в 19:30. Він проводить прийом з дегустацією напоїв, в тому числі самогону.


"Королева любить мартіні, а хтось віддає перевагу шампанському. Принц Філіп не великий любитель випити, він завжди п’є блідий ель. Але і дуже міцні напої, які можуть приголомшити кожного гостя", — розповіла королівський експерт Інгрід Сьюард.


Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/world/1575974721-keyt-middlton-z-korolevoyu-vidsvyatkue-rizdvo-po-osoblivomu.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ