Завчасно: Росія з новим союзником раптово запустила газопровід

Новости

Завчасно: Росія з новим союзником раптово запустила газопровід

Росія почала постачання природного газу в Китай "східним" маршрутом – по газопроводу "Сила Сибіру".

Компресорні станції в Росії й Китаї в режимі телемосту в понеділок, 2 грудня, запустили президент Росії Володимир Путін і голова КНР Сі Цзіньпін. Про це повідомив "Інтерфакс".

Договір поставки російського газу по "Силі Сибіру" було підписано в травні 2014 року строком на 30 років. Росія зобов’язана продавати Китаю до 38 млрд. куб. м газу щороку. На цей рівень мають вийти протягом п’яти років, а поки обсяги обговорені на рівні 5 млрд куб. м на 2020 рік, 10 млрд кубометрів на 2021-й і 15 млрд кубометрів на 2022-й.

Новини
"Дозволю не погодитися": Зеленський жорстко відповів РФ через "Північний потік-2"
Завчасно: Росія з новим союзником раптово запустила газопровід

Як повідомляв OBOZREVATEL, в травні 2018 року група аналітиків Сбербанк CIB оприлюднила в РФ доповідь про нерентабельність всіх трьох "потоків" – "Північного", "Турецького" і "Сили Сибіру". Найбільшій критиці була піддана "Сила Сибіру", оскільки він у 5,5 разів дорожчий за альтернативний газопровод в Китай із Алтаю.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/zavchasno-rosiya-z-novim-soyuznikom-raptovo-zapustila-gazoprovid.htm”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ