Трагічно померла керівниця балету Національної опери України

Новости

Трагічно померла керівниця балету Національної опери України

Аніко Рехвіашвілі, керівник балету Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка та відомий балетмейстер померла у суботу, 16 листопада.

Об этом сообщает https://vinnitsa.top

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу театру.Loading...

Життя Аніко Рехвіашвілі забрала тяжка та тривала хвороба.

Трагічно померла керівниця балету Національної опери України

“На сцені Національної опери України А. Рехвіашвілі поставила балети «Віденський вальс», «Данієла», «Дама з камеліями», «Снігова королева», «Ночі в садах Іспанії», «Трикутний капелюх», «Дафніс і Хлоя», «Юлій Цезар», які ввійшли до золотого фонду українського хореографічного мистецтва, користувалися попитом і любов’ю тисяч шанувальників”, – йдеться у некролозі колективу Національної опери України.

Колеги зазначають, що запам’ятають її як велику творчу особистість, з власним баченням і розумінням сутності хореографічного мистецтва, яка віддавала горіння свого серця і велике натхнення балету, який був альфою і омегою її творчого життя.

“Вона залишила яскравий слід не тільки в історії Національної опери України, але і в світовому хореографічному мистецтві”, – пишуть колеги.

Нагадаємо, у вівторок, 12 листопада, у Дніпрі від серцевого нападу померла відома волонтерка Наталя Іванова.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/16/tragichno-pomerla-kerivnytsya-baletu-natsionalnoyi-opery-ukrayiny/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ