У центрі Вінниці протестували новий підземний майданчик для сміття (Відео)

Новости

У центрі Вінниці протестували новий підземний майданчик для сміття (Відео)

У центрі Вінниці протестували новий підземний майданчик для сміття (Відео)

У Вінниці на вулиці Мури перевірили функціонування нового підземного майданчика для сміття. Він працює від сонячної енергії. Контейнери обладнані світильниками та камерами відеоспостереження.

Об этом сообщает http://russian-time.com

7 листопада виконали перевірку механізмів, що підіймають підземний контейнер.

Роботи по остаточному налагодженню проведені, мешканці вже використовують установку, — прокоментував редакції сайту Vinbazar.com ситуацію директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко. — У Вінниці є багато проблемних точок, де мешканці просять встановити аналогічні підземні контейнери".

30 жовтня на майданчику по вулиці Мури встановили чотири контейнери: два для вологих та два для сухих відходів. На спеціальній інформаційній табличці поряд роз’яснюють, як ними користуватись.

Контейнери обладнані спеціальними індикаторами. Коли бак заповнений, він сигналізує про це червоний кольором, а кришка приймача сміття блокується.

Нагадаємо, що до будівництва підземного контейнеру по вул. Мури приступили 21 жовтня. Це третя подібна установка. Перший підземний сміттєвий майданчик у Вінниці з’явився минулого року по вулиці Льва Толстого. В цьому році на розі вулиць Острозького та Замостянській розмістили ще одну підземну станцію для роздільного збору сміття.

Підписуйтесь на наш канал в
Telegram

Джерело: Vinbazar.com

Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/rizne/u-tsientri-vinnitsii-protestuvali-noviy-pidzemniy-maydanchik-dlya-smittya-video”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ