Резонансна справа: Мукачівський суд відпустив додому підозрюваного у вбивстві Володимира Копчу

Новости

Резонансна справа: Мукачівський суд відпустив додому підозрюваного у вбивстві Володимира Копчу

Резонансна справа: Мукачівський суд відпустив додому підозрюваного у вбивстві Володимира Копчу

Відповідне рішення про зміну запобіжного заходу, та всупереч позиції прокурора виніс Мукачівський міськрайонний суд.

Таким чином, обвинуваченому було змінено запобіжний захід з тримання під вартою без можливості внесення застави на цілодобовий домашній арешт з електронним засобом контролю.

Об этом сообщает http://xpress-money.net

Як розповіли Mukachevo.net у прокуратурі Закарпаття, з часу затримання обвинуваченого, який тривалий час перебував у розшуку — він увесь період утримувався під вартою у Закарпатській УВП № 9. Наразі ж, мотиви зміни судом запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт не відомі, оскільки повного тексту рішення прокурор не отримав.

"На даному етапі розгляду справи ця ухвала суду оскарженню не підлягає. Власне, крім іншого, незрозумілою залишається доцільність прийняття судом такого рішення ще й через те, що до завершення слухання справи і переходу до дебатів залишилось тільки дослідити деякі докази у справі і допитати обвинуваченого", — зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, мова йде про вбивство у 2011 році в смт. Великий Березний. Тоді з хуліганських мотивів було вбито місцевого вчителя.

У скоєнні даного злочину обґрунтовано обвинувачується місцевий мешканець, який тривалий час переховувався від слідства. Його дії, органом досудового розслідування кваліфіковані як вбивство з хуліганських мотивів (п.7 ч.2 ст. 115 КК України) і прокуратура наполягала на призначенні покарання йому у вигляді 15 років позбавлення волі.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/638346”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ