Новости

Путін використовує дезінформацію для «виживання режиму» — Боррель

Верховний представник Євросоюзу з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив під час онлайн-дискусії 23 лютого, що керівництво Кремля вибрало курс конфронтації з ЄС і все більше «віддаляє Росію від Європи».

Об этом сообщает Вневоле

Він також зазначив, що режим президента Володимира Путіна використовує дезінформацію для збереження своєї влади та боротьби з опозицією.

«Росія віддаляється від ЄС. Режим Путіна використовує всі засоби, включаючи дезінформацію, щоб забезпечити своє виживання та боротися проти опозиції», — заявив Боррель.

Представник Євросоюзу повідомив, що в Кремлі бачать «демократичні цінності як екзистенціальну загрозу».

«Цей досвід показав нам, що Росія не хоче взаємодії з Європейським союзом, бо для них, те, що ми уособлюємо, ліберальні цінності та демократія, розглядається як загроза. Щось таке, з чим вони не можуть жити», — повідомив дипломат.

https://twitter.com/JosepBorrellF/status/1365572376834924553
Читайте також:
«Хочеш миру — готуйся до війни». Москва готова до розриву з Євросоюзом — Лавров

Раніше Боррель заявив, що міністри закордонних справ 27 країн Євросоюзу протягом тижня введуть санкції стосовно осіб, причетних до арешту, висунення звинувачення та вироку російському опозиціонеру Олексію Навальному.

За його словами, міністри ухвалили політичне рішення у відповідь на ситуацію з Навальним. Боррель висловив надію, що процес введення санкцій займе максимум тиждень.

Редактор: Сергій Чудновцев

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/borrel-zayaviv-shcho-rosiya-ta-putin-viddalyayutsya-vid-yevrosoyuzu-ostanni-novini-50144670.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ