Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Соцсети

Пологи, біопсія та лікування інсульту: українцям пообіцяли півсотні безкоштовних медпроцедур у 2020 роціПро це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький.


"На цей рік закладено у бюджеті 72 мільярди на виконання програми медичних гарантій. Цю програму уряд затвердив ще у листопаді. Медгарантія – перед нами це називали "гроші ідуть за пацієнтом", – зазначив Михайло Радуцький.За його словами, з 2 квітня 50 медичних та діагностичних процедур (зокрема, ультразвукове дослідження, рентген-дослідження, біопсія, оперативне лікування інсульту, пологи та ін.) у межах програм медгарантій будуть для українців безкоштовними.


Михайло Радуцький додав, що повний перелік цих безоплатних послуг можна переглянути на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Водночас, йдеться про заклади, які підписали угоду із НСЗУ.


Також він зазначив, що фінансування програми "Доступні ліки" цього року в Україні збільшили на 3,2 млрд₴"Держава сплачує їхню вартість (ліків – Ред.), і людина за електронним рецептом безоплатно їх отримує", – розповів Радуцький.


Нардеп резюмував, що детальніше із програмою та переліком ліків можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/981761-pologi_biopsija_ta_likuvannja_insuljtu_ukrajintsjam_poobitsjali_pivsotni_bezkoshtovnih_medprotsedur_u_2020_rotsi”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ