Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу
У Кремлі заявили, що ніколи не обговорюватимуть питання приналежності Криму

Соцсети

У Кремлі заявили, що ніколи не обговорюватимуть питання приналежності Криму

Будь-яке обговорення статусу окупованого РФ Криму неможливо.

Об этом сообщает http://bad-credit-finance.net

Про це заявив журналістам прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков, коментуючи ідею президента України Володимира Зеленського обговорити ситуацію навколо Криму в форматі переговорів Росія-Україна-США, передає 1NEWS.

“Тут ніякої реакції Кремля бути не може. Будь-яке обговорення теми Криму неможливе, і про це неодноразово говорилося на найбільш різних рівнях”, — сказав Пєсков.

Відповідаючи на питання про те, як відреагує глава російської держави Володимир Путін, якщо Зеленський під час особистої зустрічі підніме цю тему, прес-секретар сказав: “Безумовно, він дасть розгорнуті і послідовні відповіді на всі відповідні питання, які можуть виникнути, як президент завжди і робить, відкрито, конструктивно і абсолютно вичерпно”.

У відповідь на уточнююче питання про те, як відреагує Путін на пропозицію обговорити питання приналежності Криму на саміті “нормандської четвірки”, Пєсков зауважив, що реакція російського лідера не буде залежати від того, в якому форматі це питання буде поставлено.

Представник Кремля додав, що в будь-якому випадку це не призведе до згортання переговорів лідерів “четвірки”.Джерело: УНН

Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/u-kremli-zayavyly-shho-nikoly-ne-obgovoryuvatymut-pytannya-prynalezhnosti-krymu.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ