Экспертно

Український сервіс таксі Uklon виходить на ринок Азербайджану

uklon,уклон

Український онлайн-сервіс таксі Uklon оголосив про вихід на міжнародний ринок і вже в травні запустить проєкт сервісу виклику авто в столиці Азербайджану – Баку.

"Ми починаємо з Азербайджану, де вестимемо свою роботу під брендом Uklon у рамках партнерства з програмою лояльності Umico Bonus. У нас сильна локалізація бізнесу в Баку, ми добре розуміємо свою нішу, свого клієнта і орієнтуємося на ринок", – заявив операційний директор та співзасновник Uklon Сергій Смусь, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, компанія вірить "в найамбіційніші результати" у партнерстві з Umico – великим технологічним гравцем на локальному ринку.

Уточнюється, що в Азербайджані працюватиме додаток для пасажирів Uklon App і додаток для водія Uklon Driver App, а також програма лояльності Umico Bonus.

Uklon – українська продуктова ІТ-компанія, розробник однойменного онлайн-сервісу виклику авто. За 13 років роботи Uklon значно розширив географічне охоплення в Україні й сьогодні працює у 27 містах країни, а мобільний додаток Uklon завантажили понад 12 млн разів.

Umico – це відома в Азербайджані онлайн-платформа, яка активно розвивається та прагне побудувати прогресивну цифрову екосистему в країні. Програма лояльності Umico Bonus існує вже чотири роки і за цей час залучила понад 1,5 тис. компаній, за покупки яких можна отримати бонуси.