Екскерівник держпідприємства постачав у Росію обладнання для військових кораблів. ФОТО

Город

Екскерівник держпідприємства постачав у Росію обладнання для військових кораблів. ФОТО

На Запоріжжі Служба безпеки України блокувала діяльність одного з колишніх керівників держпідприємства, який організував контрабандні поставки обладнання та комплектувальних для військових кораблів у країну-агресорку. Про це повідомляє пресцентр СБУ

Об этом сообщает http://mlm-people.net

Він був комерційним директором заводу, який виготовляє продукцію подвійного призначення, якою послуговуються на військових човнах, зокрема ВМФ РФ. Обладнання нібито для цивільних потреб організатор замовляв у приватних структур, які офіційно діють за ліцензією держпідприємства. Для легалізації контрабандних поставок ексдиректор зареєстрував низку фірм-прокладок, на території Росії зокрема.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник також мав домовленість із митниками. Вони забезпечували вивезення продукції за кордон без здійснення заходів перевірки й оформлення відповідних дозвільних документів.

Співробітники СБУ затримали організатора разом зі спільником на митному посту "Мелітополь" під час оформлення обладнання, призначеного для охолодження рідини на військових кораблях.

Під час проведення обшуків в офісі та за місцем проживання фігурантів оборудки правоохоронці вилучили велику кількість запчастин до військового обладнання та бухгалтерську документацію, яка підтверджує нелегальні поставки. Також виявлено комп’ютерну техніку з листуванням із замовниками в Росії.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 333 (порушення режиму здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії.

Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності співробітників митного посту, причетних до оборудки.

Заходи з попередження незаконного переміщення товарів подвійного використання через кордон проводили спільно з територіальним управління ДБР, розташованим у Мелітополі, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1573148653-ekskerivnik-derzhpidpriemstva-postachav-u-rosiyu-obladnannya.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ