Город

У Палаті представників США закликали Трампа ввести санкції через розгін акцій протесту в Москві

Під час акцій протесту в Москві, які почалися через недопуск незалежних кандидатів у депутати на вибори до Московської міської думи, було затримано кілька тисяч осіб

Голова комітету із закордонних справ Палати представників США Еліот Енгель і член Палати від Республіканської партії Майкл Маккол закликали президента Дональда Трампа ввести санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини на протестах за чесні вибори в Москві. Відповідну заяву оприлюднено на офіційному сайті Енгеля.

За словами політиків, на акціях протесту в Москві російська влада діяла агресивно і з порушенням своїх зобов’язань як країни – члена ОБСЄ.

"За останні кілька тижнів десятки тисяч росіян мирно зібралися на вулицях Москви, щоб висловити свою підтримку вільним і справедливим виборам та демократичним реформам. Багатьох із цих сміливих людей залякали, побили, арештували або ув’язнили. Ці акти агресії з боку російського уряду є обурливим порушенням зобов’язань, узятих на себе всіма членами ОБСЄ", – заявили Енгель і Маккол.

На їхню думку, дії російської влади на мітингах засвідчують, що Путін зробить усе, щоб зупинити тих росіян, які втомилися від його тиранії.

"Ми закликаємо президента Трампа і його адміністрацію використати свої повноваження відповідно до закону про підзвітність верховенства закону Сергія Магнітського для введення цілеспрямованих санкцій стосовно осіб, відповідальних за грубі порушення прав людини в Росії. Ми маємо намір тісно співпрацювати з адміністрацією, щоб притягнути до відповідальності цих людей", – ідеться в заяві.

Також конгресмени закликали уряд РФ випустити з-під арешту демонстрантів і закрити кримінальні справи проти них.

Акції протесту в Москві почалися після того, як Мосміськвиборчком відмовився реєструвати незалежних кандидатів у депутати Московської міської думи. Під час акцій 27 липня і 3 серпня було затримано кілька тисяч осіб, силовики застосовували силу і спецзасоби.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-palati-predstavnikiv-ssha-zaklikali-trampa-vvesti-sanktsiji-cherez-rozgonu-aktsij-protestu-v-moskvi-1251163.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ