Вбивця 7 людей на Житомирщині відсидів у РФ сім років - МВС

Досье

Вбивця 7 людей на Житомирщині відсидів у РФ сім років - МВСПідозрюваний в масовому розстрілі людей в Житомирській області Анатолій Захаренко відбув покарання за тяжкий злочин.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» заявив заступник голови МВС Антон Геращенко, повідомляє «Главком».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Житомирщині під час рибалки чоловік з мисливської рушниці вбив 7 людей

«За даними слідства, Анатолій Захаренко 1962 року, народився у Російській Федерації. У Російській Федерації за часів СРСР отримав кримінальний термін — близько семи років за вчинення тяжкого злочину», – сказав він.

За словами Геращенка, затриманий неодноразово поводився агресивно під впливом алкоголю. Слідство також не вірить у версію Захаренка про самооборону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розстріл військових на Житомирщині: поліція боїться, що підозрюваного можуть вбити

«Троє загиблих були застрелені спячими, що повністю дезавуює свідчення Захаренка. Також дезавуюють це свідчення і свідчення єдиного вцілілого свідка. Судячи зі свідчень свідка та попередніми даними слідства, вже після смерті гостей, які приїхали до нього, підозрюваний вклав їм в руки мисливську зброю, з якою вони приїхали, щоб показати, що нібито йому була загроза», – сказав заступник глави МВС.

Він додав, що Захаренка відправлять на судово-психіатричну експертизу, яка має визначити, чи був він при здоровому глузді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік, який розстріляв 7 людей, нещодавно скоїв напад, але уникнув справи – адвокат

«Якщо він буде визнаний неосудним, він все одно буде перебувати за гратами, тільки в спеціалізованій психіатричній лікарні», — підкреслив він.

Геращенко заявив, що згідно з Кримінальним кодексом передбачена можливість довічного ув’язнення за вбивство двох та більше осіб.Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/kriminal/vbivtsya-7-lyudey-na-zhitomirshchini-vidsidiv-u-rf-sim-rokiv-mvs.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ