Зарплати українців суттєво обвалилися: у Держстаті назвали область з найменшою середньою оплатою праці

Досье

Зарплати українців суттєво обвалилися: у Держстаті назвали область з найменшою середньою оплатою праці

Минулого місяця в Україні знизився розмір середньої зарплати. Про це свідчать дані Держстату.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Показник встановився на рівні 10 тисяч 430 гривень. У відомстві зазначили, що в порівнянні з березнем винагорода за працю знизилася на 8,9 %.

Найбільшу середню зарплату отримували у столиці – майже 15,3 тис. гривень, найменшу – в Чернівецькій області (7,5 тис.). В більшості областей нашої держави показник коливався між 8-9 тис.

Найбільшу зарплату отримують у сфері “Фінансова та страхова діяльність” – 20256 грн, найнижчу – “Тимчасове розміщення та організація харчування” – 3500 грн, де зарплати за місяць впали на 38%.

Зазначимо, падіння реальних зарплат українців спостерігалося протягом 2014-2015 років. Однак потім зарплати почали зростати, а максимум був досягнутий у липні 2019 року (10 971 грн). Крім того, влітку 2019 року зарплати українців в третій раз досягли 400 доларів у валютному еквіваленті.

Після цього зарплати почали знижуватися. При цьому грудень не є показовим, оскільки в цьому місяці виплачуються премії. Однак у березні 2020 року Держстат несподівано зафіксував різке зростання до 11 446₴

Як писав “Вголос”, у період карантину в Україні різко зросло безробіття.fb tw tg vb


Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/zarplaty-ukrayintsiv-suttyevo-obvalylysya-u-derzhstati-nazvaly-oblast-z-najmenshoyu-serednoyu-oplatoyu-pratsi_1243556.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ