У МОЗ поділилися планами щодо створення "протиепідемічного резерву" в українських лікарнях

Досье

У МОЗ поділилися планами щодо створення "протиепідемічного резерву" в українських лікарнях

У МОЗ поділилися планами щодо створення…
Фото: ЕРА

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, передає Depo.ua.

Об этом сообщает База компромата

"У нас сформована концепція, яким чином мит будемо наповнювати державний резерв. Ми вважаємо, що не можна в майбутньому допускати такої ситуації, коли не було ані засобів індивідуального захисту, ані інших речей, які були так необхідні під час епідемії", – зазначив міністр.

Водночас він наголосив, що створювати резерв необхідно саме в закладах охорони здоров’я.

"Але ми вважаємо, що необхідно внести зміни, і всі ці запаси мають знаходитися не десь на центральному рівні, а безпосередньо в лікарнях та медичних закладах, які потребують медичних засобів індивідуального захисту і ліків", – сказав Степанов.

За його словами, міністерство уже провело розрахунки щодо кількості необхідних засобів індивідуального захисту на кількість коштів, які необхідні на їх закупівлю.

"Зараз розробляється концепція, в який саме спосіб ми будемо це забезпечувати. Уже зроблені попередні розрахунки, яка кількість засобів потрібна і скільки потрібно виділити коштів на створення такого резерву у наших лікарнях", – сказав Степанов.

Нагадаймо, 27 травня Кабінет міністрів України продовжив заборону на експорт товарів протиепідемічного призначення до 1 липня.

13 травня Кабінет міністрів доповнив перелік протиепідемічних товарів, заборонених до вивозу з території.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив створити тримісячний запас засобів для боротьби з COVID-19.

27 травня Шмигаль заявив, що українські виробники засобів індивідуального захисту, необхідних медикам для боротьби з COVID-19, отримають державне замовлення найближчим часом.

Станом на ранок 28 травня в Україні на COVID-19 захворіли вже 22 382 особи. Одужало в цілому 8439 українців, а померли – 669.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/life/u-moz-podililisya-planami-shchodo-stvorennya-protiepidemichnogo-rezervu-v-ukrainskikh-likarnyakh-202005281167240”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ