У МЗС Грузії не озвучили терміни повернення посла в Україну

Досье

У МЗС Грузії не озвучили терміни повернення посла в Україну


Україна залишається стратегічним партнером, незважаючи на призначення Міхеїла Саакашвілі, але дата повернення тимчасово відкликаного посла поки невідома, заявили в МЗС Грузії.

Об этом сообщает Москов пост

25 травня в МЗС Грузії відбулася перша робоча зустріч у рамках консультацій з послом в Україні Теймуразом Шарашенидзе. Зокрема, обговорювалися перспективи двосторонніх відносин між Грузією та Україною з урахуванням ситуації з призначенням Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

За підсумками консультацій у відомстві заявили, що будуть стежити, які кроки зробить Україна в майбутньому, і рішення про повернення посла в Україну буде прийнято відповідно.

У МЗС додали, що виклик посла для консультацій не означає розриву дипломатичних відносин між двома країнами, і також не планується переглядати стратегічне партнерство між двома країнами.

"Грузія продовжує працювати з Україною з низки стратегічних питань — будь то окупація територій, процес європейської та євроатлантичної інтеграції, співпраця в звичайному режимі", — заявили в МЗС країни.

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі назвав завдання від Зеленського, зокрема, щодо удосконалення податкового законодавства та завершення реформи митниці.

Нагадаємо, що Саакашвілі повідомив про намір запропонувати Національній раді реформ проект закону про державно-приватне партнерство.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-mzs-gruziyi-ne-ozvuchili-termini-povernennya-posla-v-ukrayinu-348813_.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ