Досье

МОК допускає повне скасування наступних Олімпійських ігор в Токіо

МОК посилено готується до проведення Олімпіади в 2021-му році, але розглядає варіант з її повним скасуванням, якщо цього вимагатиме епідеміологічна ситуауція у світі.

Об этом сообщает Звездный клуб

Про це в інтерв’ю “BBC” Sports розповів глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

Очільник МОК допустив скасування Літніх Олімпійських ігор, які мали відбутися в Токіо в 2020 році, але були перенесені на 2021-ий через пандемію коронавірусу.

Бах зазначив, що у разі, якщо в 2021 році можливості провести Олімпійські змагання не буде, їх доведеться скасувати взагалі.

«Не можна вічно утримувати 3-5 тисяч людей в організаційному комітеті. Не можна тримати спортсменів і спортсменок у стані невизначеності», — сказав глава МОК.

Він додав, що наразі комітет посилено готується до проведення Олімпіади в 2021-му. Зокрема, йдеться про організацію проживання атлетів в Олімпійському містечку та забезпечення інших необхідних заходів безпеки, аби не наразити нікого на небезпеку Covid-19.

Нагадаймо, що через пандемію коронавірусу у світі, МОК вирішив перенести Олімпіаду-2020 у Токіо на наступний рік. До слова, частина вчених припускає, що пандемія може тривати і до наступного року, якщо не буде знайдено вакцини.Джерело статті: “https://zaxid.net/mok_dopuskaye_povne_skasuvannya_nastupnih_litnih_olimpiyskih_igor_n1502509”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ