Досье

На Вінниччині виявили склад із непридатними хімічними ЗЗР

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

«Фахівці Держекоінспекції на території с. Бандишівка, виявили зруйновану будівлю із непридатними до використання хімічними засобами захисту рослин», — йдеться в повідомленні.

Раніше в зазначеному приміщенні розміщувався склад пестицидів та агрохімікатів який належав місцевому сільськогосподарському підприємству

Варто зазначити, що територія, на якій було розташоване це приміщення, не ввійшла до розпайованих земель і приміщення складу самовільно було розібране місцевими жителями, а залишки небезпечних речовин залишились під відкритим небом.

Таким чином, протягом 2014 року було проведено перезатарення залишків в поліетиленові мішки та визначено їх орієнтовну вагу, яка становила 5 тонн.

«За результатами проведеної перевірки Бандишівського сільського голову було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та видано припис щодо вжиття заходів зі здійснення контролю за місцем зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин на підпорядкованій території та проведення робіт з їх безпечної ліквідації», — інформує Держекоінспекція.

Нагадаємо, «Інститут здоров’я рослин» проводить дослідження впливу пестицидів на агрокультури.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/na-vinniccini-viavili-sklad-iz-nepridatnimi-himicnimi-zzr”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ