Медики змогли реанімувати людину через шість годин після смерті

Досье

Медики змогли реанімувати людину через шість годин після смерті


Іспанські медики змогли реанімувати людину через шість годин після смерті. Як повідомляє "Популярная механика", випадок з британською туристкою Одрі Меш стався ще 3 листопада, але медики розповіли про нього тільки зараз.

Наголошується, що Меш зі своїм чоловіком гуляла каталонськими Піренеями, коли їй стало погано. Чоловік жінки викликав лікарів, але, оскільки місце було надто віддаленим, допомога приїхала тільки через кілька годин.

Весь цей час у жінки не було пульсу і дихання. Чоловік Меш намагався самостійно проводити реанімаційні заходи, але не досяг успіху. До моменту прибуття лікарів температура тіла жінки становила 18 градусів Цельсія і вона була мертва.

У клініці, куди доставили Меш, задіяли систему екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО), за допомогою якої серцеву діяльність все ж вдалося відновити. До подиву медиків, у реанімованої пацієнтки не спостерігалося будь-яких неврологічних ускладнень за винятком втрати чутливості пальців.

За словами співробітника клініки Едуарда Аргудо ключовим фактором для реанімації британки став стан її мозку. "Настало швидке охолодження мозку, і його потреба в кисні різко знизилася ще до зупинки серця", — сказав він.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше британські медики описали випадок 42-річної жінки, яка звернулася до лікаря після того, як пухлина, яка з’явилася на повіці за шість місяців до цього, почала закривати око. Лікарі прооперували кісту і виявили в ній контактну лінзу.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/mediki-zmogli-reanimuvati-lyudinu-cherez-shist-godin-pislya-smerti-332098_.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ