Екстренер "Динамо" пошкодував, що Україна не об’єдналася з Росією

Досье

Екстренер "Динамо" пошкодував, що Україна не об’єдналася з Росією

Колишній наставник київського "Динамо" Валерій Газзаєв у черговий раз згадав невдалий план по створенню об’єднаного чемпіонату Росії та України.

"Дуже шкода, що не був створений об’єднаний чемпіонат. У цьому проекті було відпрацьовано все до дрібниць. Якби не політичний переворот в Україні, цей чемпіонат стався би. Я разів п’ятнадцять літав до України, зустрічався з президентами клубів. Всі клуби, всі президенти були згодні", – цитує Газзаєва агентство Динамо Київ від Шурика.

Валерій Газзаєв

Валерій Газзаєв

Champion.com.ua

Новини
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: де перебуває Україна

Він також вважає, що шкодують про це всі, особливо в Україні.

"Це був би один з найкращих, якщо не найкращий чемпіонат в Європі. Він був би найбільш цікавим. Кожен матч – завжди аншлаг, завжди битва і хороша фінансова винагорода. Ось це ми втратили. Була б користь і Україні, і Росії. Але втрутилася політика. Думаю, зараз всі шкодують, особливо з того боку", – додав Газзаєв.

Як повідомляв OBOZREVATEL, слова глави Великого московського цирку Едгарда Запашного про футбольних уболівальників викликали великий резонанс у пресі.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/ekstrener-dinamo-poshkoduvav-scho-ukraina-ne-obednalasya-z-rosieyu.htm”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ