Досье

Протоієрей Смирнов заявив, що наука «валяє дурня», дотримуючись теорії Дарвіна

Протоиерей Смирнов заявил, что наука «валяет дурака», придерживаясь теории Дарвина

«Теорія абсолютно не підтвердилася»

Протоієрей Смирнов заявив, що наука «валяє дурня», дотримуючись теорії Дарвіна

Еволюційна теорія Чарльза Дарвіна «абсолютно ненаучна» і «абсолютно не підтвердилася». Таку думку висловив голова патріаршої комісії з питань сім’ї, захисту материнства і дитинства протоієрей Дмитро Смирнов на конференції «Сім’я та сімейні цінності традиційних релігій Росії».

«Сучасна наука нічого не може запропонувати, крім того, що ми мавпячі діти. Абсолютно ненаукова теорія, яка абсолютно не підтвердилася», — цитує представника РПЦ РИА «Новости».

Смирнов вважає, що перед людьми в даний час стоїть вибір: або прийняти біблійне вчення» про створення людини і всієї Землі Богом, або продовжувати валяти дурня в усіх гімназіях земної кулі, що, власне, сучасна наука і намагається зробити».

Також він заявив, що сім’я — не суспільний інститут. Під інститутом слід розуміти, наприклад, прокуратури або армію. А так як сім’я «створена Богом», то вона не може підпадати під цю термінологію.

У серпні протоієрей і духівник Олексіївського ставропігійного жіночого монастиря Москви Артемій Владимиров заявив, що спілкувався з ученим Чарльзом Дарвіном, що жили у ХІХ столітті. За словами священика, це сталося у Великобританії у Вестмінстерському абатстві, де він похований.

«У Вестмінстерському абатстві поховані багато імениті люди. Я ось недавно розмовляв з Чарльзом Дарвіном. Я не є шанувальником мавпячою теорії, тому мені як священику було цікаво поговорити. „Чарльз, як тобі там?“, — звертався я до надгробку. Що ти скажеш зараз, як тобі здається, чи є якісь проміжні ланки між видами — між зеброю і жирафом?», — розповів протоієрей, додавши, що у Дарвіна «було наївне уявлення, що археологія знайде ці проміжні ланки».Джерело статті: “http://povin.com.ua/230364-10-09.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ