Досье

Із Безсмертним не вважали за потрібне навіть переговорити перед звільненням. Це недобрий сигнал і для всієї нашої мінської групи, і для кадрових дипломатів

Уважаю помилкою звільнення Романа Безсмертного із тристоронньої контактної групи. З огляду на все, рішення було ухвалено після жорсткої реакції Романа Безсмертного на події в Павлополі. Після загибелі чотирьох українських військовослужбовців він заявив, що Україна має припинити роботу в мінському процесі до зустрічі лідерів нормандського формату.


Заява дійсно мала різкий вигляд, але на той момент і після тих подій була цілком виправданою. Звільнення члена своєї команди в таких обставинах і в такій формі – не дуже добрий сигнал і для всієї мінської групи, і для кадрових дипломатів.


Із Романом Безсмертним не вважали за потрібне навіть переговорити перед підписанням указу. Але найголовніше, такі кроки створюють відчуття хаосу й неузгодженості в партнерів поза межами країни.


Джерело: Mustafa Nayyem / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/nayem/-z-bezsmertnim-ne-vvazhali-za-potribne-navit-peregovoriti-pered-zvilnennjam-tse-nehoroshij-signal-i-dlja-vsijeji-nashoji-minskoji-grupi-i-dlja-kadrovih-diplomativ-1191175.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ