Блоги

Мальованого призначили головою Держекоінспекції України

У Держекоінспекції Мальований працює з березня

20 травня Кабінет Міністрів України призначив Андрія Мальованого головою Державної екологічної інспекції. Розпорядження про це опубліковано на сайті уряду.

Об этом сообщает Слон РУ

"Призначити Мальованого Андрія Миколайовича головою Державної екологічної інспекції України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, установивши випробування строком на три місяці", – ідеться в документі.

13 травня на той момент т.в.о. голови Держекоінспекції Єгор Фірсов повідомив, що його звільнили рішенням Кабміну.

Присутній на засіданні Кабміну нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко повідомив, що інспекцію очолив начальник управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Мальований. За інформацією Гончаренка, 65 депутатів від "Слуги народу" закликали Шмигаля не призначати Мальованого на цю посаду, але їхнє звернення проігнорували.

Мальований ще наприкінці 2019 року подав декларацію як кандидат на посаду голови Держекоінспекції.

За інформацією ZN.UA, звільнення Фірсова було погоджено з президентом Володимиром Зеленським. Видання з’ясувало, що глава держави "був вражений тим, що Фірсов не так часто, як хотілося б президенту, згадував про заслуги глави держави у справі примусу екологічно безвідповідального бізнесу до впорядкованої діяльності". За час роботи Фірсова т.в.о. голови відомства низку великих підприємств оштрафували за екологічні порушення "на безпрецедентно великі для України суми", зауважило ZN.UA.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-malovanogo-priznachili-golovoju-derzhekoinspektsiji-ukrajini-1500861.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ